v , ,

15 najkrajších herečiek z filmov od DC Comics. Tie krásky si nás získali nielen vďaka hereckému talentu!

Ktorá kráska si ukradla zlatú medailu?

Vždy, keď sa začne rozoberať téma DC filmov, sa strhne menšia vojna. Niektorí ich nenávidia a odpíšu ich skôr, než by sa na to pozreli a vytvorili si vlastný názor. Iní zaryto tvrdia, že je to dobré, aj keď všetky hodnotenia hovoria opak. A niekto zase DC háji tým, že možno filmy nie sú také skvelé, ale má úžasné charaktery, komiksy aj hry a to zďaleka prevyšuje všetko, čím sa môžu oháňať zarytí Marvel fanúšikovia. Každý má svoju vlastnú pravdu a tento “spor” sa bude ťahať zrejme dovtedy, kým budú obe štúdiá existovať.

Pravda je však taká, že filmy z dielne DC Comics nemajú takú sledovanosť, také zárobky a z hľadiska kinematografie aj príbehu nepatria medzi tie najlepšie. Teda, aspoň tie novodobé. Za najlepšiu komiksovku vôbec, drvivá väčšina prehlasuje film Temný Rytier, ktorý patrí práve pod správu DC. Okrem toho, zdá sa, že celé štúdio naberá nový dych so sólovkami ako Wonder Woman, Aquaman alebo Shazam!. Možno sa teda dostane spod zajatia nepodarkov ako Justice League alebo Batman vs. Superman.

Každý je však zvedavý akým smerom sa štúdio vyberie a že či konečne chytí ten správny rytmus, ktorý treba na to, aby boli filmy hodné kultových komiksových postáv. V každom prípade, niečo sa filmovému štúdiu vytknúť asi ani nedá – pracuje s nádhernými herečkami. Mnoho z nich sa stalo skutočne obľúbenými a slávu podaktorých pozdvihli práve DC filmy. V tomto rebríčku sa pozrieme na tie najkrajšie z nich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 najhorších filmov od Marvelu. Ktoré filmy komiksového giganta by sme najradšej nikdy nevideli?

10 sitcomových postáv, ktoré sú v reálnom živote partnermi hlavných postáv týchto seriálov!