v , , ,

15 hercov, ktorí si mohli zahrať v kultových filmoch, no odmietli role, ktoré by ich zrejme ešte viac preslávili!

Tušili ste, že Will Smith si mal zahrať Nea v Matrixe?

Mali ste už pocit, že ste urobili hrozné rozhodnutie? Že ste odmietli niečo, čo mohlo kompletne zmeniť váš život?

Vznikne základná myšlienka a scenár filmu, na ktorom sa reálne začne pracovať, ak sa filmové štúdio rozhodne, že ten príbeh stojí za to. Až je návrh schválený, môžu sa tvorcovia pustiť do výberu postáv. Býva zvykom, že režisér má o postave nejakú predstavu a preto má aj typ na to, kto by si ho mohol zahrať. Ak odmietne prvá možnosť, pristúpi sa na druhú a tak ďalej. Nakoniec vznikne obsadenie filmu, ktoré sa môže kompletne líšiť od pôvodnej predstavy.

Často krát sa stane, že herec rolu odmietne a potom to buď ľutuje, alebo je rád, pretože z toho filmu nič dobré nevzišlo. Lenže ak sa film stane úspešným, zarobí kopu peňazí a dostane sa do podvedomia ľudí, tak to hercov nemálo škrie. Lebo si zrazu uvedomia, že svet ich mohol poznať ako tú a tamtú postavu.

Takých hercov je viac, než by sme si možno mysleli. V dnešnom článku vám prinášame 15 hercov, ktoré si mohli zahrať kultové postavy, no odmietli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 + postáv, ktoré vyhodili zo seriálov! Tieto herecké hviezdy vyhodili v priebehu seriálov a fanúšikom sa to vôbec nepáčilo!

Ako v skutočnosti vyzerali postavy zo seriálu Chernobyľ? Sú aspoň trochu podobní hereckým prestaviteľom?