v ,

10 zaujímavostí o hereckých legendách, ktoré už nie sú medzi nami.

Stan Lee či Alan Rickman. Legendy, ktoré si chceme uctiť aspoň prostredníctvom tohto článku

Tieto legendy už niesu medzi nami, avšak nikdy na nich nezabudneme. Vo svete kinematografie totiž dokázali veľmi veľa a preto sa im aspoň takýmto spôsobom, pomocou zaujímavostí, chceme aspoň trochu zavďačiť.

Stan Lee (Stanley Martin Lieber)

Zdroj: mashable.com
  1. Jeho prvá práca bola v roku 1941 a to vyplňovanie textových bublín v komixe o Captainovi Amerika, kde taktiež prvýkrát použil pseudonym Stan Lee na ktorý sa neskôr nechal premenovať.

  2. Stan Lee je držiteľom národnej medaily umenia. Daroval mu ju prezident George Bush.

Bud Spencer (Carlo Predersoli)

Zdroj: napolike.com
  1. Pred svojou hereckou kariérou reprezentoval Taliansko na dvoch olympijských hrách v Helsinkách a v Melbourne ako plavec.

  2. V roku 1959 sa zoznámil so svojim budúcim kolegom Terencom Hillom v snímku Hannibal , s ktorým odvtedy tvorili jednu z najslávnejších hereckých dvojíc.

Heath Ledger (Heath Andrew Ledger)

Zdroj: providr.com
  1. Jeho ikonický make-up si vytvoril sám , pretože chcel docieliť výzor lacného a amatérskeho výzoru ktorý by podľa neho na Jokera sedel. Maskéri to neskôr nemali ľahké pri jeho stylovaní pred natáčaním.

  2. Počas prípravy na rolu Jokera sa na mesiac zavrel do izby kde si písal zápisník o smutných príbehoch a udalostiach čo jeho psychike ešte viac ublížilo.

Paul Walker

Zdroj: bbc.co.uk
  1. 7. V televízií sa objavil už ako 11-ročný a to vo filmoch Highway to Heaven , Throb a pod.

  2. 8. Prvý film v ktorom Paul účinkoval bol “Monster in the Closet” z roku 1986.

Alan Rickman

Zdroj: bonobology.com
  1. Jeho prvá rola bola vo filme Smrtonosná pasca z roku 1988 ako šéf teroristickej organizácie.

  2. Kvôli natáčaniu filmu Harry Potter sa cítil unavený , frustrovaný a často sa sťažoval na nespokojnosť. V súkromnom živote nemal moc priateľov a bol dosť uzavretý.

Zdroj: csfd.czinterez.sken.wikipedia.org, zaujímavýsvet.sktelkac.zoznam.sk

Free IIBA CCBA Practise Questions

Wherever he goes, find the place where the knife can sharpen the knife. No one in the darkness saw how Li Si was out. Looking at Zhou Meng s smile, Feng Erzi suddenly remembered Certification of Competency in Business Analysis the evil line of Wang Luoguo IIBA CCBA Practise Questions that day, and the scalp was blown up Zhou CCBA Practise Questions Meng also found out that Feng Erzi s expression suddenly changed and asked What s wrong Nothing, the ribs hurt a bit. Lin Sanlai is here. I want http://www.passexamcert.com/CCBA.html to make trouble, and I IIBA CCBA Practise Questions have been IIBA Certifications CCBA in trouble for a long time.

Feng Wei shouted on the wall. I am IIBA Certifications CCBA IIBA CCBA Practise Questions CCBA Practise Questions dying, where have you been Chen Baige knows IIBA CCBA Practise Questions Feng CCBA Practise Questions Wei. At this time, IIBA CCBA Practise Questions Zhang Haoran was just discharged from the hospital. Zhang Haoran said It Certification of Competency in Business Analysis is to wash your hands with this water and wash it.

Yes, you can t afford to fight, you can t afford IIBA CCBA Practise Questions energy What the Shangjili CCBA Practise Questions Group needs is to seize the opportunity to develop at the IIBA Certifications CCBA moment. If the rules of free five minutes were raised in the dance hall of the Riverside Hotel, she and his later plays would probably not be staged. I am Shang Changsheng. Certification of Competency in Business Analysis You are the factory director Thank you. Xiaoyan IIBA CCBA Practise Questions opened IIBA CCBA Practise Questions the door to see a Chinese guy and a foreign woman. She reminded that Changsheng also went to find a lawyer to prepare for himself the reasons for not giving money to the other party.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Neskutočne horúce scény so Scarlett Johansson, ktoré dokázujú, že Black Widow, nieje žiadne neviniatko

Ďalší neskutočne epický trailer na hraného Levieho Kráľa, ktorý skrátka musíš vidieť!