v ,

10 vecí, ktoré túžime vidieť v seriáli Pán Prsteňov od Amazonu!

Tieto veci musia byž zobrazené v seriáli Pán Prsteňov, inak budeme naštvaní!

Zdroj: screenrant.com
Zdroj: static0.srcdn.com

Pravdepodobne, už ste sa všetci dopočuli o seriáli, ktorý je zo sveta Pána prsteňov a aj to, že bude od Amazonu. Dnes by sme sa pozreli nato, čo by sme chceli vidieť v už spomínanom seriálI. Je jasná jedna vec, seriál bude z obdobia Druhého veku, takže si vieme predstaviť, čo by sme v seriáli mohli vidieť.

10. Niečo zo Silmarillionu

Zdroj: static3.srcdn.com

Knihy ako Pán Prsteňov, Hobbit sme na plátnach už videli. Ale čo tak Silmarillion ? Táto kniha obsahuje príbehy zo StredoZeme a jej histórie. Určite by sme niečo také radi videli aj v seriáli Pán Prsteňov, keď už to nebolo spomenúte vo filme.

9. Mladší Sauron

Zdroj: static2.srcdn.com

Saurona sme videli v prológu prvej časti, keď sme videli poslednú bitku pred jeho samotným pádom. Vidieť ho zase v plnej sile, by bol určite zážitok.

8. Gandalf

Zdroj: static0.srcdn.com

Nieje veľa postáv, ktorá sme videli v Pánovi Prsteňov filme a ktoré by sme videli aj v seriáli. Jednoznažne tam nebude Frodo, ale dúfame, že v seriáli uvidíme legendárneho Gandalfa. Táto postava patrí medzi tie najkultovejšie na svete a dúfame, že si to tvorcovia uvedomujú.

7. Kovanie prsteňov

Zdroj: static2.srcdn.com

Tak ako Saurona, sme aj kovanie prsteňov videli iba v krátkej scéne. Bolo by úžasné sa pozrieť na kovanie a neskôr rozdanie všetkých prsteňov trpaslíkom, elfom a aj ľuďom. Takto by sme videli samotný začiatok skvelého príbehu. Toto by nám mohlo veľa vecí objasniť.

6. Bitky Numenorov

Zdroj: static0.srcdn.com

V Pánovi prsteňov a aj v Hobbitovi sme videli množstvo epických bitiek, napríklad Erebor, Helm’s Deep alebo Minas Tirith. Numenori ako predkovia Aragorna v Druhom veku mali množstvo taktiež veľkých epických bitiek, bol by zážitok vidieť aspoň jednu z nich.

5. Vek Elfov

Zdroj: static2.srcdn.com

V už spomínanej filmovej sérií sme zatiaľ videli vek ľudí. V Pánovi prsteňov Trpaslíci sú zahrabaní v horách a Elfovia odchádzajú do Valinoru. V Druhom veku Elfovia boli tá dominantná rasa, na ktorú by sme sa radi pozreli.

4. Nazgulovia

Zdroj: static1.srcdn.com

Nazgulov sme videli v Pánovi prsteňov, ale už ako otrokov Saurona. Ich história musí byť nadupaná. Radi by sme sa na nich pozreli zblízka.

3. Založenie Gondoru

Zdroj: static1.srcdn.com

Gondor, s hlavným mestom Minas Tirith, bol vo filme veľmi mocný. Práve v Druhom veku Numenori založili Gondor a postavili Minas Tirith. Vidieť ich stavanie a byť toho súčasťou by bolo epické!

2. Arnor

Zdroj: static1.srcdn.com

Z filmov poznáme Gondor a Rohan, ale počuli ste niečo o Arnore ? Je to kráľovstvo severne od Gondoru. Aj toto kráľovstvo má svoju históriu, ktorá určite nie je nudná a oplatilo by sa ju vidieť.

1. Postavenie Temnej veže

Zdroj: static2.srcdn.com

Na stavanie sídla temného pána Saurona, musí byť impozantný pohľad. Bolo to tmavé miesto v Pánovi prsteňov a môžete veriť, že aj v Druhom veku.

Aký je váš názor ? Čo by ste si priali vidieť v už spomínanom seriáli ?

zdroj: screenrant.com

Oracle 1Z0-133 Test

This is like saying it is me. Taking Oracle WebLogic Server 12c: Administration I care Oracle 1Z0-133 Test of himself, throwing his father out, I don 1Z0-133 Test t know if he would think about it. Already ill. It is no Oracle 1Z0-133 Test longer necessary to work harder. Don t cry, you say you In the rattan basket, he edited two at the time, one to deal with himself 1Z0-133 Test and one to be Java and Middleware 1Z0-133 used to support himself. He was regretting this time, Oracle 1Z0-133 Test the woman was not easily stunned.

Dirty money, I don t want to. Yep. Dongbatian saw Yang Wu, who was painting next to the CPPCC guest house. Dongbatian dexterously escaped, and it was tied to Li Canran s shoulder 1Z0-133 Test http://www.examscert.com/1Z0-133.html blade. Zhang Haoran s business Java and Middleware 1Z0-133 philosophy has always been industrialization. Hao Hao is my brother, what Oracle 1Z0-133 Test Oracle 1Z0-133 Test do you think he is going to do Yokoko said Yes Today, Oracle 1Z0-133 Test you are old Li, my bigiko is saying this as long as this surname is Oracle WebLogic Server 12c: Administration I Zhang Tell Oracle 1Z0-133 Test us where the Wang Luoguo is.

Tight, I hold her tightly in my arms.Tightly, I tightly 1Z0-133 Test hold her in my heart.Since then, never left.Small shadow of tears, it da landed on my bald head. The captain of course knows that scold high school squadron dog head high squadron to clean up me. I do not know this is the estimated number of combat alerts.A large mountain car hanging green dragon is a military authority license came in. After the Oracle 1Z0-133 Test 1Z0-133 Test completion of Java and Middleware 1Z0-133 the task, the troops were Oracle 1Z0-133 Test successfully withdrawn Oracle WebLogic Server 12c: Administration I and became a typical case Oracle 1Z0-133 Test of reconnaissance operations during the two mountain rotation. I said.Can we play She asked.I gave Coke a bit.There s nothing fun in this city Said Fei. But I do not know I do not want to answer them either.Brothers laugh at the bath to a stink wash.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa úspešne vyhnúť Avengers: Endgame spoilerom? Máme na to zaručený recept!

Ktorí Avengeri dostali ako jediní celý scenár a poznajú tak priebeh celého filmu Avengers: Endgame?!