v

10 slávnych hercov a ich brutálne transformácie v obľúbených filmoch! Takto sa zmenili Jared Leto, Charlize Theron či Christian Bale!

4. Matthew McConaughey – Klub poslednej nádeje

Zdroj: thethings.com

Klub poslednej nádeje prinútil schudnúť aj Matthewa McConaugheya, ktorý stvárňoval pacienta AIDS. Schudol okolo 21 kíl, až mu ostalo menej než 70 kíl. Tento proces popisoval ako veľmi vyčerpávajúci a priznal, že si to vybralo dane aj na jeho všeobecnom zdraví. Pri procese chudnutia mnohokrát z ničoho nič prišiel o všetku svoju energiu.

5. Jake Gyllenhaal – Bojovník

Zdroj: thethings.com

Aby si Jake Gyllenhaal mohol zahrať Billyho Hopa, musel zapracovať na tom, aby jeho telo bolo dokonalé. A to pozostávalo z niekoľkých krokov. Začal intenzívne cvičiť a to zahŕňalo cvičenie dvakrát denne, každý jeden deň a za päť mesiacov dosiahol výsledok, ktorý sme mohli vidieť vo filme. Najskôr schudol, potom však kilá nabral späť – no v podobe svalov.

6. Christian Bale – Mechanik

Zdroj: thethings.com

Christiana Balea pred úlohou nezastraší nič. Pre úlohu vo filme Mechanik, kde stvárňoval muža trpiaceho insomniou a tým pádom aj stratou váhy, zhodil neuveriteľných 29 kíl. Bale dokonca chcel zhodiť viac kíl, ale ostatní ho zastavili, aby predišli nejakým vážnym problémom so zdravím.