v

10 slávnych hercov a ich brutálne transformácie v obľúbených filmoch! Takto sa zmenili Jared Leto, Charlize Theron či Christian Bale!

1. Jared Leto – Klub poslednej nádeje

Zdroj: thethings.com

Jedným zo skvelých príkladov je Jared Leto a jeho transformácia vo filme Klub poslednej nádeje. Pre úlohu vo filme prišiel takmer o 15 kíl váhy a jeho telo prešlo veľkými zmenami. No nielen to. Táto zmena ovplyvnila aj jeho psychiku a osobný život. Leto sa k tomu vyjadril nasledovne: “Vaše telo prejde cez divné fázy.  Občas je ťažké udržať v sebe aj vodu.”

2. Charlize Theron – Monštrum

Zdroj: thethings.com

Charlize Theron si prešla neskutočnou zmenou vo filme Monštrum. Musela zmeniť svoj celkový vzhľad, ale teraz namiesto chudnutia musela pribrať takmer 15 kíl. Aby toho nebolo málo, musela si prefarbiť vlasy a aj oholiť obočie. Maskéri sa postarali len o jej tvár, aby nevyzerala tak hladko a perfektne.

3. Christian Bale – Špinavý trik

Zdroj: thethings.com

Váha je pri filmoch veľmi dôležitá a svoje o tom vie aj Christian Bale. Ten pre film Špinavý trik musel pribrať vyše 18 kíl, čo dokáže byť v podstate dosť ťažké a taká váha do plusu dokáže dosť ovplyvniť aj bežný život človeka. Bale priznal, že zhodiť tú nadváhu bolo oveľa ťažšie ako pôvodne predpokladal.