v ,

10 skvelých animákov, ktoré uvidíme v roku 2019

10 skvelých animákov, ktoré uvidíme v roku 2019

V roku 2019 nás čaká veľké množstvo animovaných filmov. Niektoré z nich sa už vysielajú v kinách a na niektoré si budeme musieť ešte počkať.

Môžeme ich rozdeliť do dvoch kategórií. Tie, ktoré sú pokračovaniami už úspešných rozprávok (ako napr. Toy story 4, Frozen 2 alebo Akosi vycvičiť draka 3) a tie, ktoré sú buď prerobené zo starších rozprávok (Leví kráľ a Dumbo) alebo adaptácie legendárnych hier a seriálov (POKÉMON Detective Pikachu a Sonic movie). Na tých najlepších 10 sa dnes pozrieme.

Ako si vycvičiť draka 3

Zdroj: thewrap.com

Jeden z najočakávanejších z nich je naisto Ako si vycvičiť draka 3. Príbeh o Štikútovi a jeho drakovi sa opäť vrátil a to naposledy. Tvorcovia sa vyjadrili, že už žiadne ďalšie časti ani seriálové série nedorazia.

LEGO príbeh 2

Zdroj: thelongviewonline.com

LEGO príbeh sa vracia a s ním aj hlavný hrdina Emmet, ktorý znova prežije dobrodružstvo, tentokrát vo vesmíre. Príbeh by mal nadväzovať priamo na koniec jednotky, a teda by sa v ňom mali prejavovať následky útoku mimozemšťanov z planéty Duplo.

Toy story 4

Zdroj: www.livekindly.co

Príbeh hračiek sa znovu po dlhšom čase vráti spoločne so všetkými známymi hrdinami. A zrejme ho zase dlhšiu dobu neuvidíme, keďže sa Pixar vyjadril, že si chce znova od Toy Story dať pauzu.

The angry birds movie 2

Zdroj: theslanted.com

Pokračovanie adaptácie populárnej mobilnej hry Angry Birds príde v strede tohoto roka a bude mať pravdepodobne zimnú tématiku.

Frozen 2

O príbehu síce toho moc nevieme, iba toľko, že sa bude odohrávať aj mimo kráľovstva Arendelle, a taktiež, že sa určite môžeme tešiť na množstvo nových originálnych hudobných skladieb.

Zdroj: youtube.com

Tajný život maznáčikov 2

Animovaná komédia, ktorá zarobila nemalé peniaze, má svoje pokračovanie. V druhom diely o zvieratkách uvidíme čo sa im preháňa hlavou, keď skončia v rukách veterinára alebo v blízkosti dieťaťa.

Zdroj: comicbook.com

Leví kráľ

Ako už podľa traileru poznať, film bude verný remake animovanej rozprávky z roku 1994 a jeden z najkrajšie spracovaných rozprávok od Disney.

Zdroj: es.ign.com

POKÉMON Detective Pikachu

Film vznikol na podklade hry „Detective Pikachu“ od spoločnosti Nintendo. Ako už isto viete samotného Pikachu bude dabovať Ryan Reynolds.

Zdroj: youtube.com

Sonic movie

Sonic je postava, ktorá sa objavila v sérii akčných hier a plošinoviek od japonskej spoločnosti Sonic Team. V animovanom filme založenom na tejto postavičke uvidíme klasický súboj Sonica a Robotnika, ktorého si zahrá Jim Carrey.

Zdroj: polygon.com

Dumbo

Tento príbeh je o malom sloníkovi, ktorý sa narodí s veľkými ušami. Všetci sa na ňom smejú, ale keď zistia, že dokáže lietať, jeho sláva a sláva cirkusu, v ktorom žije, rýchlo narastie.

Zdroj: variety.com

Na ktorý animák sa tešíte najviac? Niektoré z nich ste už možno videli a tak môžete odporúčiť či naopak neodporúčiť niektorý z týchto filmov v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 hercov z Harryho Pottera, ktorých v priebehu série nahradili iní herci

20 celebrít, o ktorých som absolútne netušil koľko majú detí