v , , ,

10 rozdielov medzi sériou Harry Potter a sériou Fantastické zvery. Je séria z Rokfortu lepšia či horšia než Fantastické zvery?

V čom sa tieto čarodejnícke ságy odlišujú?

Harry Potter a Fantastické zvery toho majú bez pochýb veľa spoločného. Od technických záležitostí akými sú producenti a režisér, až po J.K. Rowlingovú, ktorá stvorila oba fantastické a mágiou preplnené svety. Svetoznáma autorka ponúkla knihy o živote mladého čarodejníka a jeho priateľov a rovnako aj scenár o fantastických zveroch, ktoré blúdia čarodejníckym svetom.

Rozdielov je však medzi týmito sériami viac ako dosť. Niektoré sú väčšie, niektoré menšie a niektoré rozhodujú pre ľudí o tom, ktorá séria je ich srdcu bližšia. Harry zatiaľ dostal omnoho viac priestoru, čo je tiež jeden z dôvodov, prečo fanúšikovia túto sériu uprednostňujú. Newt Scamander sa však drží v tesnom závese a boduje u milovníkov mágie.

Poďme sa teda pozrieť na najväčšie rozdiely, ktoré tieto dve série od seba odlišujú, no ktoré im na úžasnosti neuberajú ani trocha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 nesmierne preceňovaných filmov v histórii kinematografie. Ktorý z týchto filmov si jednoznačne nezaslúži pozornosť, ktorú dostáva?

15 filmov, ktoré mali rozhodne získať Oscara, no nestalo sa tak!