v ,

10 príbehov stretnutí ľudí s celebritami, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári!

Zdroj: youtube.com

Aj celebrity sú len ľudia. I keď rozprávkovo bohatý – pre nás priemerne finančne zabezpečených. Prinášame vám 10 najlepších príbehov, ktoré dokazujú, že aj slávny ľudia sú len ľudia.

1.Robin Williams

“Robin Williams zvykol chodievať okolo miesta kde som vyrastal, neďaleko San Francisca. Raz som ho videl, potom ako som počul klebety o jeho pozorovaní. Môj mozog nemohol úplne pochopiť, čo vlastne vidím. Ale mohol by som povedať, že sa snažil byť inkognito a nestrhávať na seba zbytočnú pozornosť. Tak sme zavreli oči. Usmial sa, ja som sa usmial a kývol som mu späť a obaja sme sa vydali rozdielnymi cestami.”

Robin Williams Hello GIF - Find & Share on GIPHY

2. Chris Rock

“V 90tych rokoch som bol taxikár. Raz keď som vysádzal zákazníkov pri rezorte, opýtal sa ma jeden chlapík, či som taxíkár, na čo som odpovedal áno, tak on to povedal priateľovi, že taxík je tu.

Jeho priateľ vošiel do taxíka a povedal: “Toto nie je taxík, na to tu vonia príliš dobre.” Tým nezameniteľným hlasom Chrisa Rocka.

On a jeho kamoš kecali medzi sebou celou 15 minútovou cestou do miestneho nočného klubu. Na parkovisku sme zbadali dieťa ako hovorí niečo vodičovi žltého taxíka a Chris Rock ho začal napodobňovať: “Potrebujem odvoz, hej, som opitý, potrebujem odvoz.” a ja som sa naozaj veľmi snažil nesmiať sa nahlas.

V tej dobe ešte nebol taký slávny a videl som pár jeho stand up vystúpení v Comedy Central. Vedel som presne kto je, ale nebol som jeho fanúšik, ale veľmi rád by som ho zase raz zviezol.”

Chris Rock Wtf GIF - Find & Share on GIPHY

3.  Justin Timberlake

“Išiel som na basketbalový zápas s otcom, ale najskôr sme sa zastavili pri bare v aréne. Hra práve začala, takže to tam bolo prázdne. Môj otec odišiel na toaletu, tak som ja išiel objednať k baru pivo. Bolo tam iba jedno mieste pri bare, hneď vedľa chlapíka v basketabalovej čiapke a slnečných okuliaroch. Zdvorilo som sa opýtal, či je voľné a on povedal: “Jasné chlape, je to to tvoje.”Pár minút sme kecali somariny, keď povedal, že on a jeho žena pôjdu už na svoje miesta. Natiahol ruku a spýtal sa ma na moje meno. Povedal som mu ho a spýtal sa na jeho. Povedal: “Justin, rád som ťa spoznal kámo. Maj sa.”

On a jeho žena odišli a prišiel za mnou barman a povedal: “Vieš, že to bol Justin Timberlake, že?” 

Nemohol som uveriť, že som ho nespoznal ani s čiapkou a slnečnými okuliarmi. V tom čase som to povedal svojej priateľke, ktorá bola veľká fanúšička Justina Timberlakea, a nemohla mi uveriť, že som ho stretol a nespoznal som ho. Mesiac mi to pripomínala.”

Justin Timberlake Eating GIF - Find & Share on GIPHY

4. Stephen King

“Bol som v hororovej sekcii kníhkupectva v Rhode Islande. Zobral som knihu od Stephena Kinga, otočil ju a videl som jeho fotku na zadnej strane. Pozrel som sa hore a napravo v uličke hneď oproti polici s knihami bol chlapík, ktorý vyzeral presne ako Stephen King. Tak som zdvihol knihu a spýtal sa: “To ste vy?” On povedal: “Áno.” Tak som povedal: “Dobré knihy.” A on na to: “Ďakujem.” A to bolo všetko.”

Stephen King GIF - Find & Share on GIPHY

5. Leonardo DiCaprio

“Bol som čašníkom v Mexickej reštaurácii koncom 90tych rokov. Raz prišiel Leonardo DiCaprio so svojou mamou na obed. Bolo to po Titanicu, takže jednoznačne patril medzi áčkových hercov. Mal na sebe čiapku a slnečné okuliare, bol neoholený, ale aj tak som ho spoznal. Nikomu som to však nepovedal a na účet, ktorý som nechal na stole som napísal niečo ako “Vaše filmy sú úžasné. Dúfam, že ste si užili naše jedlo.” Potom ako odišiel, pozrel som sa na jeho platbu a nechal mi poznámku: “Ďakujem, že si neodhalil moje krytie.” A 100 dolárov ako sprepitné. Dokelu, to bolo úžasné!”

Rhyming Leonardo Dicaprio GIF - Find & Share on GIPHY

6. Scarlett Johansson

“Stalo sa to včera! Moja žena zobrala môjho syna do zoo a on chcel prečítať každú jednu plaketu v aréne plazov. Moja manželka bola v jednom momente zaujatá niečim iným, tak syn požiadal najblišieho cudzinca aby mu prečítal nejakú plaketu.Keď sa moja žena, otočila uvidela ako šťastná Scarlett Johansson číta informácie pre syna.”

Scarlett Johansson GIF - Find & Share on GIPHY

7. Owen Wilson

“Pred pár rokmi sme ja a moja sestra boli na ComicCone. Boli sme pri jednej z búdok, čakali sme na darčeky, keď sa zrazu vedľa mňa objavil muž celý nadšený a plný údivu. Povedal nám aké to bolo všetko super a ako veľa pre neho znamená táto skúsenosť. Spýtal sa ma na naše posterové trubice a potom som si uvedomil kto to je, ale rozhodol som sa nezmieniť to, pretože som stále neveril že je to on. Nasmeroval som ho smerom k búdke, kde predávali tie posterové trubice.”

Owen Wilson Syrup GIF - Find & Share on GIPHY

8. Fred Durst

“Pred niekoľkými rokmi som bol na Soundwave festivale v Austrálii. Bol som pri malom javisku, pozoroval som pomerne neznámu kapelu menom Dredg. Stál som a pozoroval som ich, keď som si všimol chlapíka vedľa seba pozorovať ich tiež. Spoznal som ho, ale nepripúšťal som si to. Spýtal som sa ho či pozná kapelu a on začal hovoriť o tom aký sú kreatívni a podceňovaní. Neskôr v ten večer, práve on vystupoval ako hlavný spevák Limp Bizkit na festivale.”

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

9. Chuck Norris

“Môj manžel bol na dovolenke v Arizone a raz večer skončil v jednom bare aby zabil čas, dal si burger a pivo. Vedľa neho sedel chlapík a manžel si s ním príjemne pokecal. Keď odišiel, manžel chcel zaplatiť za účet pri bare, ale barman mu povedal, že všetko vyrovnal chlapík s ktorým rozprával.

Barman sa ho opýtal či vedel s kým hovoril. Môj manžel povedal, že nemá šajnu. Bol to Chuck Norris.”

Chuck Norris Sun GIF - Find & Share on GIPHY

10. Jared Leto

“Pracujem v obchode so športovými potrebami v Boulder v Colorade. Jared Leto raz prišiel k nám do obchodu po nejaké veci na lezenie. Môj kolega ho nechal uprostred oddelenia s obuvou pred veľkou skupinou zákazníkov, takže kým sa dostal do môjho oddelenia pre lezenie, kde som pracoval, bol už vážne na pokraji síl a podráždený.  Choval som sa ako keby som nevedel kto je a on so mnou hovoril ako ktorýkoľvek iný zákazník, aj keď nás niekoľkokrát prerušili, aby som odpovedal na otázky iných zákazníkov, takže som mu nevenoval úplne moju pozornosť.

Po 5 minútach sa úplne uvoľnil a celé jeho chovanie sa zmenilo. Ten chlad zo začiatku sa zmenil na úplnú pohodu, začal ma volať “brácho” atď. Chodil som s ním po obchode tak 25-30 minút, aby som mu pomohol nakúpiť veci. Iba raz som naznačil, že viem kto je, keď som ho zavolal. Spýtal sa ma, aby som mu odporučil miesta na lezenie blízko mesta, ako napríklad Flatirons. Bola krásna sobota a ja som mu povedal o miestach, ktoré sú skvelé, ale aby nebol bombardovaný ľuďmi, odporučil som mu športovať mimo mesta. Naklonil sa a poďakoval mi za odporúčanie a to bolo všetko. Vyzeralo to, že vážne chce, aby sa s ním zachádzalo ako s normálnym chalanom.”

Jared Leto Joker GIF by MTV Movie & TV Awards - Find & Share on GIPHY

Akoby ste zareagovali vy, ak by ste stretli vo svojom obchode či bare hviezdu svetového kalibru? 

Zdroj: buzzfeed.com

Most Accurate 1Z0-883 Exam Dumps For Oracle Database

Even the old fat director has a hateful 1Z0-883 Exam Dumps Oracle 1Z0-883 Exam Dumps place than Liu Chuan s wife he not MySQL 5.6 Database Administrator only ignores Oracle 1Z0-883 Exam Dumps the warmth and charm of our normal mistakes, but also reverses the cause and Oracle 1Z0-883 Exam Dumps effect of the matter and the ins and outs. She turned off the alarm clock 1Z0-883 Exam Dumps early in the morning and planned to wake up naturally today. This is actually in the Oracle Database 1Z0-883 middle of my heart.

No, he is carrying this thing with me. The Oracle 1Z0-883 Exam Dumps body that was thrown Oracle 1Z0-883 Exam Dumps away was a section that extended to the cement. I opened Oracle 1Z0-883 Exam Dumps the door Oracle Database 1Z0-883 and went to the living room. It turned out that you were so vulnerable You have lived with her for so many 1Z0-883 Exam Dumps years, 1Z0-883 Exam Dumps but you MySQL 5.6 Database Administrator have not inherited her strengths.

Oracle 1Z0-883 Exam Dumps I ordered a banana boat, Yingying ordered a flame iceberg. Tianchi is not beautiful, but elegant and quiet, there is a kind of noble and elegant, a kind of 1Z0-883 Exam Dumps temperament that all models dream of, the so called x factor , even if wearing the most common clothing buried in Oracle 1Z0-883 Exam Dumps thousands of people can also be a glance Note that it is a natural charm, far from being able to follow the training and wrapping Oracle 1Z0-883 Exam Dumps of the day after tomorrow. Sunshine sat on the sofa and lifted his body, looking at Ruofen, said Come back Drink too much If he didn t make a sound, he went to the bathroom, closed the door, Oracle 1Z0-883 Exam Dumps opened the shower, and put a bathtub in the cold water. Classmates. The parents asked him where he lived. On the hillside Oracle Database 1Z0-883 covered with green Oracle Database 1Z0-883 Exam Dumps trees and grass. MySQL 5.6 Database Administrator Kung Fu really wants to rank first

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Koľko sú ľudia ochotní zaplatiť za lístky na Avengers: Endgame? Z tohto čísla sa vám poriadne zakrúti hlava!

10 zvláštnych prírodných úkazov, ktorým nebudete chcieť veriť!