v ,

10 najtrápnejších momentov pri galavečeroch

Trapasy, ktoré nemal nikto vidieť, no bohužial ich videl celý svet

Každý z nás ma za sebou pár trapasov. My však niesme každý deň na očiach verejnosti, preto ak spadneme na schodoch nikto si to nevšimne, okrem najlepšieho kamaráta, ktorý sa bude ešte hodinu potom smiať! Každopádne dnes sa pozrieme na svetoznámych hercov, spevákov a moderátorov, ktorý si tieto trápne momenty budú pamätať zrejme celý svoj život.

1.Pád Jennifer Lawrence na Oscaroch

Jennifer si šla po Oscara za nejlepšiu herečku v hlavnej úlohe za rok 2015, keď spadla na schodoch v krásnych bielych šatách od Diora. Na pomoc jej prišli jej herecký kolegovia a Jennifer si aj preto vyslúžila standing ovation.

2. Steve Harvey vyhlásil nesprávnu víťazku Miss Universe 2015

Americkému komikovi sa podaril veľký trapas, keď v roku 2015 nesprávne korunoval Miss Universe. Blondínka z Kolumbie sa tak necelé tri minúty tešila z titulu, avšak úsmej jej zamrzol hneď po návrate Steve Harveyho na pódium. Skutočnou Miss Universe sa stala Miss Filipíny.

3. Pád Jana Krausa na Miss Slovensko 2009

Jedinečné antré sa podarilo moderátorovi večera Janovi Krausovi na Miss Slovensko 2009, keď hneď po uvedení spadol do diery v strede pódia. Kraus to zvládol s úsmevom a hneď po pár sekundách sa mu podarilo vyliezť späť na pódium a privítať hostí na galavečeri.

4. La La Land vs. Moonlight

Warren Beatty a Faye Dunaway sa postarali o zlatý klinec Oscarov 2017, keď poplietli víťaza v hlavnej kategórii najlepší film. Veľkého favorita La La Land nakoniec porazil Moonlight, čo sa stalo až po niekoľkých minútach ďakovnej reči. Ukázalo sa, že Beatty a Dunaway za to nemôžu, keďže im bola podaná zlá obálka s víťazkou hlavnej ženskej role Emmy Stone.

5. Kráľ popu získal neexistujúcu cenu

Trapasy sa nevyhýbajú ani kráľom. Keď počas galavečera VMA´s 2002 Britney Spears uvádzala Michaela Jakcsona na pódium povedala, že ho považuje za umelca milénia. Jackson to nesprávne pochopil, že získava cenu s týmto názvom, pričom nič také neexistuje.

6. Výraz DiCapria, keď Lady Gaga vyhrala

Odovzdávanie Golden Globe 2016 si zapamätá aj Lady Gaga, ktorej sa okrem ocenenia za najlepšiu herečku v minisérii (American Horor Story – Hotel) dostalo aj zvlážnej reakcie od Leonarda DiCapria, keď prechádzala okolo neho na pódium. Leovu reakciu si pravdepodobne väčšina zapamätá viac ako to, kto čo vyhral.

7. Madonna padá zo schodov

Rok 2015 bol zrejme rok trapasov, pretože aj Madonne sa podaril menší pád zo schodov a to na British Awards 2015 počas vystúpenia s piesňou Living for Love. Madonna však pád zvládla s gráciou divy a pokračovala vo vystúpení.

8. Kanye West prerušil ďakovnú reč Taylor Swift

Rok 2009 a Video Music Awards. Taylor Swift si preberá cenu za najlepšie ženské video, keď k nej nakráča Kanye West, preruší ju a povie: “Taylor som šťastný za teba, ale Beyoncé mala jedno z najlepších videí všetkých čias! Jedno z najlepších videí všetkých čias.” Keď Kanye vrátil mikrofón, zmätená Taylor nevedela čo povedať.

9. Reakcia Winony Ryder pri ďakovnej reči Davida Harboura

Keď sa nám herečka Winona Ryder vrátila po niekoľkoročnej odmlke späť na výslnie, všetci jej fanúšikovia boli radi. A ak ste neboli jej fanúšikom, tak po výkone v Stranger Things ste sa určite stali. Winona predviedla zvláštnu reakciu pre ďakovnej reči jej kolegu herca Davida Harboura na odovzdávaní cien SAG Awards 2017, keď Stranger Things vyhralo cenu za najlepší dramatický seriál.

10. James Franco a Anne Hathaway hostiteľmi Oscarov 2011

Na záver tu máme rovno sériu trapasov počas najväčšieho filmového galavečera. A to v podaní hlavných moderátorov Oscarov roku 2011. Hathaway označili sa príliš snaživú a Franca za nudného. Jednoznačne sa tak zapísali medzi najhorších moderátorov a zabávačov.

Tento článok teda venujeme, každému, kto už zažil verejný trapas. Teraz vidíte, že aj hviezdy, ktoré sú praktický celý život na očiach verejnosti dokážu vyrobiť kolosalny trapas. Prečo? Pretože sú to ľudia ako my a hlavne preto, že bez trapasov, by bol život ukrutne nudný! 

Zdroj: youtube.com, cheatsheet.com, cosmopolitan.com

Valid and updated Microsoft 070-410 Exam Download

Between us.The place I can hold as soon as I reach out Even came to my knees, just like the same as Microsoft 070-410 Exam Download the pussy rushed to me. Why did you come from PLA Deputy Commander lieutenant Windows Server 2012 070-410 general also Microsoft 070-410 Exam Download ah He also loved 070-410 Exam Download granddaughter ah, exactly he really had a heart disease, the hospital experts http://www.passexamcert.com told him to go out as long as they must have Microsoft 070-410 Exam Download a nurse, his granddaughter is a general nurse outside the chest you say he does not bring granddaughter with who ah In the public are not wrong ah Finally, my grandfather had a chance to have fun with my granddaughter. Colonel laughed, You dare to recommend the superior soldiers on Prove that he is not a good man I do not Microsoft 070-410 Exam Download want him, but also because it is really bad. I laughed and reached out to wipe her tears.But his right hand stopped again in the air. This is also very normal, what is what to do, nor is Brother Fu blowing.Special forces are Installing and Configuring Windows Server 2012 infiltrating, field units are reverse osmosis, are to eat their own food, who is actually not necessarily better than anyone, watchful.

He Windows Server 2012 070-410 said that he could help her reach it, and she would definitely help her. The man followed and sat next to her. The Microsoft 070-410 Exam Download leaves felt that his palm was so warm and powerful, and http://www.examscert.com/070-410.html for a moment, the warmth of happiness flooded her. book, The golden road to the rich 2 A Xiang really 070-410 Exam Download Installing and Configuring Windows Server 2012 went, two people do not go out all day, endless love. Tianchi smiled helplessly this time Microsoft 070-410 Exam Download I can have it today, Color View really benefits me a lot.

However, for Microsoft 070-410 Exam Download 1969, these simple and simple slogans, this push pull thinking, is precisely in line with the nature of our children. If this call is not good to you, if it is passed, it will have a devastating blow to your future 15 days. The white stone put down the burden and salute him. Ming Cheng, is the takeaway that Julie asked Windows Server 2012 070-410 for The chicken porridge at noon Microsoft 070-410 Exam Download is really delicious. I am a small reversal and a small whirlwind, you will 070-410 Exam Download be Microsoft 070-410 Exam Download behind you, so I laughed out of my dreams. It is precisely because of this background and premise that between Microsoft 070-410 Exam Download the sly three scorpions and the old fat sluts, a scene of special action, special Installing and Configuring Windows Server 2012 sensation Microsoft 070-410 Exam Download and moving is staged the drama really began.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top 10 filmov/seriálov z prostredia nemocnice!

5 najlepších a 5 najhorších scén z Pána Prsteňov