v ,

10 najkrajších herečiek zo série MCU. Ktorá z nich je podľa vás najkrajšia?

Svet MCU nieje len o superhrdinoch

Ako sme už uviedli séria MCU nieje len o superhrdinoch. V tejto sérií sme už videli veľmi krásnych žien a aj vďaka nim je séria MCU tak obľúbená. Dnes sa prostredníctvom tohto článku pozrieme na tie najkrajšie ženy, ktoré sme videli v MCU filmoch.

10. Jane Foster (Natalie Portman)

Jane ako všetci vieme bola zrejme celoživotnou láskou obľúbeného superhrdinu Thora. Viac asi písať ani nemusíme, skrátka Natalie je krásna a hlavne nesmierne talentovaná herečka, ktorú sme si všetci obľúbili!

Zdroj: moviefone.com

9. Hope Vad Dyne (Evangeline Lilly)

Evangeline patrí k tým známejším herečkám a určite jej k tomu dopomohlo aj účinkovanie v tejto sérii. Zahrala si vo filme Ant-Man a v jeho pokračovaní Ant-Mand and the Wasp. V oboch filmoch vyzerala veľmi príťažlivo, čo myslíte?

Zdroj: irishtimes.com

8. Captain Marvel (Brie Larson)

Sympatická, krásna herečka Brie Larson si po filmoch ako Izba či Kong zahrala najmocnejšiu superhrdinku MCU. Captain Marvel sme videli tento rok, a aj keď nie všetci boli s filmom spokojní, nám sa rozhodne páčil a rovnako tak sa nám páčila aj Brie Larson.

Zdroj: gamespot.com

7. Maria Hill (Cobie Smulders)

Herečku Cobie Smulders poznáme prevažne zo sitcomu Ako som spoznal vašu matku. Avšak vo filmovom svete sa jej tiež darí veľmi dobre. Zahrala si totiž agentku SHIELDU Mariu Hill. Na rolu sexi agentky sa totiž dokonale hodí.

Zdroj: cheatsheet.com

6. Pepper Potts (Gwyneth Paltrow)

Gwyneth Paltrow je Oscarová herečka, ktorá rolu vo filme Iron Man prijala hlavne kvôli svojim deťom, ktoré ako inak zbožňujú MARVEL. A my jej za to ďakujeme, pretože sa pre rolu krásnej ženy Tonyho Starka zrejme narodila.

Zdroj: express.co.uk

5 Nakia (Lupita Nyong’o)

Nakia je postava z filmu Black Panther. Silná bojovníčka a partnerka kráľa Wakandy. Ani sa nečudujeme, že sa zahľadel práve do nej. Stačí sa len pozrieť na jej krásnu tvár či telo. A to nespomíname jej prirodzenú charizmu.

Zdroj: cbr.com

4. Teta May (Marisa Tomei)

Najkrajšia “milfka” celej série. Teta May je samozrejme teta slávneho superhrdinu Spider-Mana. Táto postava mala v každej série či už od SONY alebo MARVELU inú predstaviteľku, no táto najmladšia verzia sa nám páči najviac.

Zdroj: news.zing.vn

3. Scarlett Witch (Elizabeth Olsen)

Scarlett patri medzi najkrajšie stvorenia celého MARVELu. Svojim šarmom a nesmiernou krásnou ešte pridala na úžase sérii, ktorá už tak bola perfektná. Scarllet má k tomu naozaj veľkú moc, takže jej zaradenie do MCU je logické.

Zdroj: legiaodosherois.uol.com.br

2. Gamora (Zoe Saldana)

Zdá sa, že Zoe sa preslávila hraním krásnych mimozemšťaniek. Vo filme Avatar sa nám zápačila, aj keď bola celá modrá, no a v Strážcoch Galaxie sa nám páči ešte viac, aj keď je celá zelená. Krásna tvár, zvodné krivky. Ďalej už radšej nepokračujem.

Zdroj: themarysue.com

1. Black Widow (Scarlett Johansson)

Týmto sme zrejme nikoho neprekvapili, ale nedalo sa inak. Scarlett je skrátka sexi, krásna, zvodná,charizmatická, skrátka dokonalá agentka SHIELDU a členka AVENGERS. Žiadná iná herečka si prvá miesto nezaslúži viac než ona.

Zdroj: hindustantimes.com

Ktorá z týchto herečiek sa vám páči najviac? Tešíte sa, že väčšinu z nich uvidíte v Endgame?

Microsoft 070-483 Dump

Stall, intuition tells me that you are a suitable candidate, how, are you interested Microsoft 070-483 Dump Microsoft 070-483 Dump No, I don t want to work for anyone anymore. What is it Ye Er. Li Wei was a little surprised. Knowing all the passwords, she can check with the telephone office. One day is a day, I can 070-483 Dump t drag Programming in C# on. The Microsoft Windows Store apps 070-483 Dump figure swaying in the dance floor, the woman s gasping sound came from everywhere in the soft box, the soft Microsoft 070-483 Dump squeaking sound of the soft seat, the Microsoft 070-483 Dump saliva sounding in the man s Microsoft Windows Store apps 070-483 mouth, and the sound of the table and chair being knocked down.

Although Woren is a disciple under the throne of Tang Dynasty, Zeng Guofan is still a teacher. How did you throw him into prison Is the emperor another purpose Microsoft Windows Store apps 070-483 Excerpts from the imperial examination exams minister if the way to do what wrongdoing was played by the place, temporarily by the place to Microsoft 070-483 Dump take care of things is there directly to the local governor detained, the first time since the founding of the Qing Programming in C# Dynasty. Su Shun and Taizhuang have dinner every day, rarely come back to eat.Zhao Ying also Microsoft 070-483 Dump played with the British Ambassador to Bush s administration 070-483 Dump in Sichuan, where five examiners and Microsoft 070-483 Dump Tseng Kuo fan were often eaten in the canteen.

Wu Chao opened the greasy quilt and put on Microsoft 070-483 Dump http://www.testkingdump.com/070-483.html clothes and shoes in the eyes of the other seven envious people. Why can t William be the face of me Programming in C# to show that he Microsoft Windows Store apps 070-483 misses me I took the chocolate 070-483 Dump pie back from Caroline. The silk scarf, the sunlight Microsoft 070-483 Dump outside the window makes people dizzy, the door of the elevator has not been closed for a long time.

Jeden komentár

Zanechajte komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnotenie série Piráti Karibiku. Od tej najhoršej časti po tú najlepšiu

Prva epizóda 8. série Game of Thrones zbúrala všetky rekordy. Epizódu s názvom Winterfell si pozrelo viac ako