v , ,

10 najhorších vecí, ktorých sa dopustili postavy zo sitcomu Teória veľkého tresku

Akých nekalých činov sa dopustili naše obľúbené postavy?

Sme len ľudia a preto robíme chyby. Každý aspoň raz v živote urobí prešľap, kvôli ktorému ho budú iní súdiť. Funguje to v reálnom, no aj vo vymyslenom svete. Hoci v sitcome Teória veľkého tresku vystupujú nadpriemerne inteligentné osoby, tiež sa nevyhnú istým prekročeniam morálneho zákonníka. A je to tak dobre, pretože to ich robí reálnymi a preto sa s nimi vieme stotožniť.

V tomto článku sa pozrieme na 10 prešľapov obľúbených postáv sitcomu Teória veľkého tresku.

10. Sheldon ukradne Leonardov Bitcoin

Zdroj: srcdn.com

Sheldon narobil kopu zlých a nemorálnych vecí. Často krát sa správal k svojim kamarátom povýšenecky a kvôli jeho egu neraz trpeli. Jedným z najlepších príkladov je ich problém s Bitcionmi. Začali nimi experimentovať ešte v časoch, kedy sa len objavovali prvé možnosti a Sheldonovi sa to nepáčilo. Preto ho z celého kšeftu vynechali. On im chcel dokázať, žeby sa to nevyplatilo a obával sa daňových problémov, preto celé súbory zmazal a uložil ich na kľúč. Ten sa medzičasom stratil a ostatní netušili, že všetky Bitcoiny sú na ňom. Kvôli tejto “malej” lekcii prišli chalani o značnú sumu.

9. Leonardo podvádza Penny

Zdroj: srcdn.com

Leonard a Penny mali komplikovaný vzťah. Po tom, čo sa rozišli, Leonard urobil všetko preto, aby ju získal späť. Podarilo sa mu to, ale zaslúžil si ju? Už boli spolu, keď zorganizoval opité rande s inou ženou. To by sa možno ešte dalo prežiť, lenže s tou ženou sa deň čo deň stretáva v práci. Najhoršie na celom je, že čakal do dňa ich svadby, aby sa o tom pred Penny zmienil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 filmov, ktoré mali rozhodne získať Oscara, no nestalo sa tak!

10 najlepších hercov v tých najhorších úlohach v ich kariere! Ktorí herci si zahrali úlohe, ktoré im absolútne nesadli!