v ,

10 najhorších rapperov na svete! Ktorý slávny hudobník by vlastne nikdy v živote nemal rapovať?!

Ktoré mená by mali svoju rapovú kariéru radšej zavesiť na klinec?

Rap je celosvetovo veľmi rozšírený hudobný žáner, no rozhodne nie je pre každého. Nájdu sa milovníci hudby, ktorí ním úplne opovrhujú, potom sú tu občasní poslucháči a nakoniec oddaní fanúšikovia, ktorí hrdo prehlasujú, že žiadny žáner sa mu rovnať nemôže.

Aj tu ale existuje naozaj tenká hranica, ktorá oddeľuje úspech so skutočným talentom a dobrou hudbou, ktorú si ľudia radi vypočujú a zžijú sa s jej textom, od plytkých a neustále sa opakujúcich veršov, ktoré z úst vypúšťajú v súčasnej dobe až komicky vyzerajúci “rapperi”. Smutné, že talent sa aj v tomto odvetví hudby posúva do úzadia a na prvú priečku je púšťaní imidž a schopnosť predať sa fanúšikom kadejakými nezmyslami.

Nechceme nikoho súdiť, každý nech buduje svoju kariéru ako chce, ale občasné zamyslenie sa by možno nebolo na škodu. Prečo svoje meno zviditeľňovať piesňami, ktoré nemajú hlavu ani pätu, keď vyliať si srdce na papier a dať svojim veršom trocha hlbšej myšlienky nie je zas až tak náročné?

Dosť bolo ale polemizovania, poďme sa v nasledujúcom rebríčku pozrieť na zoznam desiatich veľkých mien rapovej scény, ktoré riadne ležia ľuďom v žalúdku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Seriály: 10 zaujímavostí ohľadom seriálových hercov, ktorých zbožňujeme! Tieto fakty ste určite nevedeli!

Ľudia sa podelili o svoje príbehy z čias keď sa k sebe nasťahovali a zistili, že bývať spolu naozaj nie je také jednoduché!