v , ,

10 najhorších filmov od Marvelu. Ktoré filmy komiksového giganta by sme najradšej nikdy nevideli?

Ktoré filmy z dielne Marvelu fanúšikom až tak nepasovali?

Slávna cesta Marvel Cinematic Universe začala rokom 2008, keď svetlo sveta uzrel film Iron Man. Samotné MCU bolo vytvorené hlavne pre jeden dôvod, pre uvedenie Avengerov, crossoverového filmu, ktorý by dokopy zviedol hrdinov z už vydaných filmov. Od začiatku išlo o nervydrásajúci proces, ktorý si vyžadoval mnoho príprav a pátrania po správnych hercoch, keďže dané postavy museli stvárniť hneď v niekoľkých filmoch.

Avengers sa rýchlo stali tretím najúspešnejších filmom všetkých čias, čo otvorilo MCU mnoho nových dverí plných možností. Markantný úspech tak nasledovalo rozhodnutie natáčať ďalšie filmy o hrdinoch z komiksov. Tento postup mali daný dávno pred vydaním Avengerov, akurát vtedy ešte chýbala istota, či obecenstvo takéto nápady ocení.

MCU nám za uplynulé roky prinieslo 23 filmov, 33 filmami prispeli Marvel Comics, ktoré však nie sú súčasťou MCU, a niekoľko ďalších filmov sa na strieborné plátna dostane behom nasledujúcich dvoch rokov.

Ako to už ale býva, nie každý film dopadne podľa očakávaní producentov, režisérov a hercov. Obecenstvo je najväčším kritikom a ak sa im niečo nepáči, svojimi hodnoteniami to dajú poriadne najavo. Preto sa poďme teraz pozrieť, ktoré filmy z dielní MCU či Marvel Comics diváci priveľmi neocenili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 najlepších hosťujúcich hviezd v sitcome Dva a pol chlapa. Ktorá sexi herečka či skvelý herec vynikajúco doplnili hlavné postavy sitcomu?

15 najkrajších herečiek z filmov od DC Comics. Tie krásky si nás získali nielen vďaka hereckému talentu!