v , , ,

10 najhorších Chrabromilčanov zo série Harry Potter! Tieto postavy zahanbujú meno a fakultu jedného zo zakladateľov Rokfortu!

Koho meno sa nespája s práve najlepšími činmi?

Členovia Chrabromilu sú akýmisi zlatými deťmi celého sveta Harryho Pottera. Sú to hrdinovia série, postavy, s ktorými diváci strávili najviac času a zároveň tí, ktorí stále porazia nepriazne osudu. No ani napriek všetkým týmto prvotriednym vlastnostiam nie sú členovia uchránení pred zlom vo vlastných radoch. Avšak ani tieto nie práve lichotivé vlastnosti z nich necítiť natoľko ako v prípade Lorda Voldemorta alebo celého Slizolinu.

Každopádne je ale jasné, že aj čarodejníci z domu so znamením leva sú len ľudia a tí môžu byť naozaj rôzni. Poďme sa teda pozrieť na 10 mien, ktoré na Chrabromil nevrhli práve najlepšie svetlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 hercov, ktorí sa hanbia za role, ktoré ich preslávili. Ktoré herecké hviezdy nechcú byť spájane s postavami, ktoré preslávili ich meno?

20 celebrít a ich práce pred slávnou kariérou! Bizarné džoby či nudná kancelárska práca? Aké profesie v minulosti vykonávali slávne celebrity?