v , ,

10 najerotickejších scén z Game of Thrones. Ktorá z nich bola podľa vás najkontroverznejšia?

Kontroverzné scény, ktoré dopomohli k popularite tohto seriálu

Takmer všetci poznáme seriál Game of Thrones, v ktorom nájdeme okrem iného tiež veľmi odvážne či kontroverzné sexuálne scény, ktore taktiež preslávili tento seriál. Už prvá epizóda obsahuje scény, ktorá porušuje všetky morálne zásady a ktorá sa len v telke nevidí. Každopádne pripomeňme si tie najodvážnejšie scény z hviezdneho seriálu Game of Thrones.

10. Jon a Daenerys – Séria: 7 Epizóda: 7

Zdroj: tucosmopolis.net

Nečakali sme, že tento vzťah vznikne, avšak keď sme prvýkrát videli stretnutie Jona a Daenerys vedeli sme, že k tomu dôjde. Nakoniec k “tomu” došlo v doteraz poslednej epizóde seriálu a bola to dosť odvážna scéna!

9. Grey Worm a Missandei – Séria: 7 Epizóda: 2

Zdroj: joe.ie

Šedý červ nieje vybavený na to, aby sa dopracoval k tradičnému sexu a tak s krásnou Missander vyskúšal niečo iné a podľa všetkého sa zdá, že bola veľmi spokojná. Tento vzťah nás úprimne teší a dúfame, že obaja prežíju konečnú bitku.

8. Jaime a Cersei – Séria: 1 Epizóda: 1

Zdroj: youtube.com

Pamätná prvá epizóda a scéna, ktorá navždy poznačila Brana Starka. Ten videl incestných súrodencov priamo v akcii. Táto scéna nebola extra odhaľujúca, v tejto scéne Cersei neukazala takmer nič, avšak ide o samotnú kontroverznosť tejto scény, ktoré šokovala všetkých, ktorí si nevediac nič o téme seriálu pozreli prvú epizódu.

7. Mellisandra, Gendry a pijavice – Séria: 3 Epizóda: 9

Zdroj: whatculture.com

Melisandra je druhá najväčšia mrcha celého seriálu! Táto scéna v ktorej sa zase celá odhalila patrí medzi tie najodvážnejšie. Mlady dedič trónu, bastard Gendry ani len netuší čo sa na neho chystá. V podstate bol uchvátený krásnou čarodejnicou, ktorá skrátka vie ako na chlapov. Tá ho len sebecky využila a na jeho telo položila pijavice. Prečo? Kvôli jeho kráľovskej krvi. Je toto vôbec možné? V GoT áno.

6. Robb a Talisa – Séria: 2 Epizóda: 8

Zdroj: unaffiliatedcritic.com

Smutný párik seriálu má tiež veľmi odvážnu scénu, ktorej sa obaja vášnivo oddali. Robba uchvátila mladá “sestrička”, ktorá ošetrovala zranených vojákov. Keď však zhodila tie krvavé šaty, zrazu zaujala každého normálneho chlapského fanúšika. Táto scéna patri medzi tie, ktoré nás potešili tým, že v nich herečky ukázala skoro všetko.

5. Stannis a Melisandra – Séria: 2 Epizóda: 2

Zdroj: indiewire.com

A zase tu máme túto beštiu! Melisandra je naozaj veľmi sexi a scenáristi si to uvedomovali, preto takmer každú scénu končí herečka tým, že sa vyzlečie. Tentokrát pred Stannisom Baratheonom s ktorým spolupracovala a spriadala plán na prevzatie trónu po jeho mŕtvom bratovi. Ich vzťah sa dosta do bodu, keď sa Melisandra celá odhalila a Stannis nezaváhal.

4. Khal Drogo a Daenerys – Séria: 1 Epizóda: 2

Zdroj: gameofthrones.fandom.com

Viserys Targaryen bez váhanie predal svoju nevinnú sestru Khal Drogo, ktorý mu mal poskytnúť armádu vojakov, s ktorou chcel napadnúť Západozemie. To muc nevyšlo, pretože Drogo ho so schválením Daenerys popravil. Tá Droga natoľko zaujala, že sa do nej zamiloval. Hlavne ho naučila ako si “uživať.” Avšak prvá scéna patrila medzi tie najbezcitnejšie. Áno Daenerys si prežila svoje.

3. Scény s Tyrionom a Shae

Zdroj: youtube.com

Tyrion a Shae boli naozaj zaujímavý pár. Hlavne Shae predviedla, že jej nerobí problém vyzliecť sa pred kamerou, pretože takmer každá jej scéna vyzerala takto. A dokonca bola nahá aj v scéne, keď ju Tyrion našiel v posteli svojho otca a zabil ju.

2. Lord Baelish, Ros a prostitútka – Séria: 1 Epizóda: 7

Zdroj: aliceinwesteros.wordpress.com

Ros patrila medzi najkrajšie ženy celého seriálu. Scénu, v ktorej sa naplno oddáva vašni s neznámou prostitútkou a pritom vedzie rozhovor s Lord Baelishom o tom, ako “na to” sme tu musel zaradiť!

1.Jon Snow a Ygritte –  Séria: 3 Epizóda: 5

Zdroj: traffic-club.info

Jeden z najkrajších párov celého seriálu. Aj keď Jon sa dal dokopy s Daenerys, na Ygritte asi nikdy nezabudne a ani sa mu nečudujeme. Ygritte bola krásna a nebezpečná. Scéna v jaskyni, sme tu zaradili pretože patri medzi tie, ktoré nepropagujú len drsný sex, ale nejakú tú romantika, ktorej v seriáli nie je veľa.

Veríme, že sa vám náš zoznam páčil. Ktoré scény či už erotické alebo iné sa vám v seriáli páčia najviac?

Zdroj: gq-magazine.co.uk

Most Important GIAC GISP Practice Test Online Sale

When he can t bear the torture, he will GIAC GISP Practice Test GIAC GISP Practice Test come to us. I am wandering on the streets of GISP Practice Test Lhasa. Who is anxious about Liu GISP Practice Test GIAC Information Security GISP GIAC Information Security Professional Haizhu, he does not swear the enemy, and certainly will not give up.

Xiaoer laughed So, What do you mean by saying that GIAC Information Security GISP Zhong Chubo is a wolf, or is it your own Zhong Chubo is a very deep city with a dark and indefinite atmosphere. It is obvious that he is GISP Practice Test not around, but the familiar voice clearly GIAC GISP Practice Test belongs to GIAC GISP Practice Test him. Chachalu s nephew was also looking at him, and his GIAC GISP Practice Test eyes slammed in both directions, all of which were slightly glimpsed. GISP Practice Test I don t know, maybe not much money. After his wife learned the news, he asked Liu Liang, GIAC Information Security Professional Do you really have no money He nodded.

What GIAC GISP Practice Test kind of work Changsheng looked GIAC GISP Practice Test a little GISP Practice Test GIAC Information Security Professional scary. No one would sigh. He silently took out the life preserver that his grandmother brought back when he was alive. Yes, there are four one is the 27th News organized GIAC GISP Practice Test by Zhengzhou s 27th Rebellious Headquarters One is the Red Thunder organized by Kaifeng Red Rebel Mission one is the Anti Repair of GIAC Information Security GISP Luoyang Dongfeng Combat Team one is the Nanyang Destroy the bourgeois reactionary general command Autumn industry. In the morning, every girl wears a red silk, making the circle look like a sun. I Can Master Yin Gong be there In the Daxiong Hall, go, I will lead you.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najlepšie “Top Gear” epizódy. Videl si ich všetky?

Navnadil vás trailer k filmu Star Wars: The Rise of Skywalker? Alebo ste to už s touto sériou vzdali?