v , ,

10 MCU prequelov, ktoré by sme chceli vidieť po filme Black Widow. Na ktorý z týchto “filmov” by si šiel do kina aj dnes?

Aké filmy by sme si radi pozreli?

Marvel Cinematic Universe má za sebou dlhú cestu. Tá nás previedla mnohými postavami, ich osudmi a príbehmi. Po Avengers: Endgame sa uzavrela kapitola pre jednu skupinu postáv. Lenže to neznamená, že o nich už nebudeme počuť. Tony Stark je dôležitou súčasťou sveta aj po svojej smrti a Natasha Romanoff sa nám už o niekoľko mesiacov ukáže vo svojej sólovke Black Widow.

Vďaka tejto snímke sa dozvieme viac o tejto postave, ktorá nás sprevádza takmer od samého začiatku MCU. Dej by mal byť vsadený časovo niekde medzi dobu Občianskej vojny a Endgame. Ide o pomerne dlhý časový úsek, preto sa dá len ťažko predpokladať o čo konkrétne vo filme pôjde.

Príchod tohto filmu nám však otvoril iné dvierka. Zrazu sme si uvedomili, že filmy by sa nemuseli nutne hýbať len dopredu. Občas by mohli vyjsť aj filmy podobné Black Widow, ktoré by nám objasnili životy už známych postáv. Mohli by sa vyplniť prázdne diery v časových osiach pomocou postáv už zahrnutých do MCU.

Preto sa začalo premýšľať aj o tom, aké iné príbehy, ktorých následky poznáme, no nevieme ich priebeh, by sme radi videli v budúcnosti. Či sa niekedy tieto projekty naozaj zrealizujú je otázne, no týchto 10 prequelov by rozhodne potešili každého fanúšika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Veci, ktoré sú v jednej krajine prirodzené, ale v ďalšej úplné tabu! Za očný kontakt v Číne by si mohol dostať po papuli!

12 Disney postáv, ktoré boli vytvorené na základe reálnych ľudí! Ktorí herci či speváčky sa stali predlohou pre známe animované postavy?