v ,

10 filmov, ktoré mali najdiskutabilnejšie či bizarné finále!

Filmy, ktoré sú známe hlavne vďaka ich finálnym scénam

Zdroj: tv-program.aktuality.sk

10. Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky ( 2008 )

Takže číslo 10 si vyslúžil sci-fi film od Stevena Spielberga jedného z najlepších režisérov. Príbeh sa odohráva v začiatkoch studenej vojny. Hl. postava Indiana Jones ( Harrison Ford ) je archeológ na dôchodku, to sa však rýchlo zmení, keď sa objavia stopy vedúce k legendárnej krištáľovej lebke a informácie, že potom artefakte prahnú sovietski agenti. Indiana Jones sa preto rozhodne vybrať na daľšiu nebezpečnú cestu, ktorá ho zavedie do vnútra peruánskej džungle. Tomuto filmu pravdaže dokážeme odpustiť veľa ako napr. keď je Indiana Jones odpálený atómovou bombou a prežije to iba vďaka tomu že vošiel do chladničky, ale roztavenie mozgu Cate Blanchett mimozemšťanom je už príliš. Avšak najhorší je záver v ktorom je Indiana Jones svedkom odletu mimozemskej lode a to rovno do inej dimenzie. Vo filme je to povedané asi takto: Where they go, into a space. Not into the space, but into the space between spaces.

Zdroj: syfy.com

9. Sunshine (2007)

Pribeh nás prenáša do času, kedy samotné slnko vyhasína a jedinou spásou ľuďstva je vesmírna misia lode Icarus 2. Členovia posádky majú za úlohu zhodiť na slnko nukleárnu bombu a tým ho znovu prebudiť. Avšak postupne zistime, že predchádzajúca loď s tou istou misiou sa stratila niekde na ceste. Zápletka príde,  keď objavía stratenú loď a tam sa objaví kapitán danej lode. V tej chvíli sa sci-fi film zmení na poriadny krvák,  pretože kapitán je v skutočnosti vrah. A tak celkom dobrý začiatok dokázali tvorcovia pokaziť hrozným koncom.

Zdroj: techcrunch.comtechcrunch.com

8. Forgotten (2004)

Vo filme Telly Paretta (Juliana Moore) prišla pred 14 mesiacmi počas tragickej havárie lietadla o svojho syna. No počas filmu sa dozvedáme, že ľudia vravia, že Telly nikdy žiadneho syna nemala a doktora jej hovoria, že trpí halucináciami. Celkom dobrý žačiatok na klasický psycho film. Počas filmu Telly hľadá dôkazy o tom, že naozaj mala syna. Celý film sa odohráva iba okolo nášho sveta a niesu tam žiadne prvky sci-fi. Aké bude vaše prekvapenie, keď zistíte, že za všetkým stoja mimozemšťania.

Zdroj: youtube.com

7. Lady in the Water (2006)

Príbeh vyšiel z réžie M.Night Shiamalan. Tento film prináša príbeh o Udržbárovi Clevlandovi, ktorý si od ľuďí udržiava odstup aj napriek jeho povolaniu. Žije sám iba s pokazenými žiarovkami v sídlisku Cove. V jednu noc sa však jeho život úplne zmení. V podvodných šachtách totiž objavý mladú ženu Story ( Bryce Dallas Howard ), ktorá sa takisto ako on  skrýva pred svetom. Postupom času Clevland zisťuje, že Story je vodná nymfa z rozprávok. O tomto príbehu sme dúfali, že je to iba Shyamalanov krok vedľa, avšak opak je pravdou a režisér začína sériu hrozných filmov. Záver príbehu pripomína Pána prsteňov, lebo nymfu odnesie obrovský orol preč a celý záver sa točí okolo zvierat. Tento film určite neodporúčam.

Zdroj: misantropey.com

6. The number 23 (2007)

Walter Sperow ( Jim Carrey ) dostane od svojej manželky Agathy ( Virgínia Madsen ) knihu z názvom Number 23. Walter sa snaží odhaliť tajomstvo svojej minulosti, ktoré ho spája s číslom 23. Kniha rozpráva o detektívovy, ktorý zabil svoju manželku. Detektív odráža temné a neovládateľné stránky života. Nakoniec zisťime, že knihu napísal on sám o sebe. Čakali sme odhalenie nejakého psychopata a zistime, že je to on. Wau!!!

Zdroj: wall.alphacoders.com

5. Vojna svetov (2005)

Film podľa slávneho románu H.G.Wellse, ktorého téma je invázia marťanov na zem. Postava Raya Ferriera ( Tom Cruise ) trpí kvôli problémom v rodine, ktorej členovia sa prestali rozprávať. Na planétu Zem sa však rúti oveľa väčšie nebezpečenstvo. V podobe mimozemských predátorov, ktorý ako životnú tekutinu potrebujú ľuďskú krv a vďaka nej fungujú. Koniec prichádza v podobe víťazstva ľudí, no mimozemšťanov porazili baktérie, keďže nepoznali mydlo. Vo filme sa hovorí, že hneď ako dorazili a prvý krát sa nadýchli boli oddsúdení k zániku. Film nemohli nazvať niečim čo sa spája s baktériami a tak vymysleli bizarný názov, ktorý sa s filmom vôbec nespája.

Zdroj: elsubte-rraneo.com

4. Superman (1978)

Volá sa Kal-el a pochádza z planéty Krypton. Ako jediný prežil výbuch ich kozmickej lode, pretože ho otec vyšle v malej kapsule do vesmíru. Pristane na zemi, kde sa ho ujmú manželia Kentovci, žijúci na osamelej farme v blízkosti mestečka Smallville. Od malička má Clark mimoriadne schopnosti. Na konci Superman úplne nezmyselne využije svoje schopnosti, aby obrátil rotáciu Zeme a vrátil naspäť čas. Lebo tak to vraj funguje. Som si istý, že tak by zabil všetkých ľudí, ale čo čakáte od filmu, ktorý si vymyslí vlastné fyzikálne zákony.

Zdroj: timetravelnexus.com

3. Planéta opíc (2001)

V ďalekej budúcnosti sa vo vesmíre odohrá nehoda, ktorá vrhne mladého astronauta, kapitána Leona Davidasona, dopredu v čase a donúti ho pristáť na neznámej planéte. Ako sa však prekvapí, keď zistí, že planétu obívajú divosi podobný ľuďom. Hneď na to, ale objaví, že všetko na planéte ovladajú opice. Pokiaľ chce prežiť, musí o svoj život bojovať. Tento film by mohol byť dobrý, keby Tím Burton namiesto snahy ohúriť použil (uprednostnil) logiku. Len tak vrátil Marka Wahlberga  bez dôvodov na zem a bez vysvetlenia vymenil ľudí za opice a ešte k tomu premenil sochu Abrahama Lincolna za opicu (to chce odvahu musím tlieskať).

Zdroj: collider.com/

2. Diabol v tele (2012)

Isabela ( Fernanda Andrade ) má traumu. Z jej matky sa snažili pred troma rokmi traja amatéri vyhnať démona a pritom ich ona zabila. Neskôr jej matku dali do Ríma na psychiatriu. Isabela sa rozhodne ísť za matkou a zistiť čo sa vlastne stalo. Avšak isabela nieje celkom v poriadku. Isabela sa tiež stane posadnutou a kňaz si uvedomí, že nemá čas a musí použiť exorcizmus. Avšak, keď na konci idú postavy autom zistíme, že aj to riadi démonom posadnutý človek. Po chvíli tento “človek” narazí priamo do okolo idúceho auta a tým sa film končí a vy odchádzate zo sály. Toto je rozhodne priveľa aj pre trpezlivých divákov.

Zdroj: youtube.com

1. Avengers: Infiniti war (2018)

Film, ktorý prináša na plátna najultímatnejšiu vojnu sa nekončí presne podľa našich predpokladov. Na Infiniti War sa čakalo asi tak, ako sa teraz čaká na Endgame. Tvorcom od Marvelu sa tak podarilo nemožné. Očakávaným filmom pripraviť divákov na ešte očákavanejší film, pritom na konci “zabiť” polovicu postáv, ktoré sme si za tie roky tak veľmi obľúbili. Tento koniec nieje vyložene zlý, avšak vzbudzuje v nás pocit absolútneho hnevu, ale zaroveň aj nedočkavosti.

Zdroj: ppe.pl

Zdroj: watchmojo.com

Cisco 100-105 Exam Practice PDF Will Be More Popular

100-105 Exam Practice PDF Zoe shrugged Yes. Cisco 100-105 Exam Practice PDF What is ICND1 100-105 right, it is not Cisco 100-105 Exam Practice PDF safe. I opened the door and carefully identified the notice Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) of the funeral home attached to the door. what are you saying The geese are Cisco 100-105 Exam Practice PDF a big hit, said Mrs.

He also wanted to say a few self criticism self ICND1 100-105 deprecating words, that 100-105 Exam Practice PDF Cisco 100-105 Exam Practice PDF Ruijuan mood irritability also saved. Bring money to their couple, that does not matter, less money spent, more money can not spend it. Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) Auntie approached the car, sitting in a daze with the daughter of gold waved Cisco 100-105 Exam Practice PDF goodbye. Show children have a little strength, but do not want to talk or can not speak, and occasionally opened his eyes with scattered eyes Cisco 100-105 Exam Practice PDF confront the sisters, as strangers to strangers.

How long 44 years. Hilary s eyes widened Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) Wow, the first ICND1 100-105 time I used a Cisco 100-105 Exam Practice PDF Cisco 100-105 Exam Practice PDF hot wax Cisco 100-105 Exam Practice PDF to remove hair, we don t have many people like this. Xiao Qing said that the last time he 100-105 Exam Practice PDF went to visit Wu Chao, Wu Chao opened his eyes very hard, and Wu Chao asked him for help. There are so many people waiting 100-105 Exam Practice PDF in line behind. 6 07 I checked the wound in the kitchen.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší neskutočne epický trailer na hraného Levieho Kráľa, ktorý skrátka musíš vidieť!

Kit Harington si už na drakovi zrejme nezalieta. Pri jeho premiere si to odniesli jeho gule!