v

10 bláznivých fan teórií o tom, ako skončí Avengers: Endgame!

Bláznivých teórii nie je nikdy dosť!

Zdroj: gamespot.com

Pozrime sa na 10 bláznivých teórii fanúšikov Marvel filmov, o tom ako sa uzavrie príbeh Avengerov.

Teória o cestovaní časom

MCU má všetko čo láka fanúšika scifi a fantasy filmov či seriálov. Má šialenú a pokrokovú vedu, neskutočnú mimozemskú technológiu či samotnú mágiu z iných svetov a dimenzií. To je dokonalý mix možného i nemožného. Cestovanie časom nie je v tomto svete nič zvláštne, hoci neobvyklé, no istý Doctor Strange túto silu má a zrejme to využije k tomu, aby zachránil planétu.

Nový vesmír (“Teória reštartu”)

Marvel môže v blízkej dobe čeliť novému problému. V poslednej dobe sa dozvedáme, že niektorí dlhoroční protagonisti našich hrdinov zo sveta MCU pomýšľajú na zavesenie kostýmu na klinec. Neustále kontrolovanie sa a obmedzovanie si vyberá svoju daň.  Nemôžeme teda vylúčiť možnosť, že Disney sa rozhodne vytvoriť nový vesmír, ktorý bude reštartom toho starého. Starý hrdinovia s novou tvárou môžu priviesť nový vietor do plachiet alebo dokonalé sklamanie. Nie je to síce pravdepodobné, ale ani vylúčené.

Teória Quantum-Realm (“Ant-Man zachraňuje svetovú teóriu”)

Ant-Man nám ukázal, že MCU je možné sa pochybovať aj na úrovni mikroskopických buniek či dimenzionálnych bariér čo môže spôsobiť, že to bude práve Scott Lang aka Ant-Man, ktorý dostane väčší priestor v našej skupine Avengerov.

Teória budúcich Avengerov

Endgame má predstavovať koniec prvej veľkej časti Avengerov, nazývanej teraz tiež “The Infiniti Sága”. Každý fanúšik filmovej série má rád napäté konce, avšak fanúšik MCU si počká aj na tie potitulkové scény, ktoré ho navnadia na ďalší film. Kastingové obsadenie dcéry Ant-Mana Cassie vyvolalo mnohé otázky. Konečné obsadenie mladej herečky namiesto staršej, doviedlo fanúšikov k teórii, či v budúcnosti môžeme čakať nových Avengerov. Komiksova dcéra Scotta Langa si neskôr oblečie kostým superhrdinu a s rovnakými schopnosťami ako jej otec bude bojovať proti zlu a nespravodlivosti. Uvidíme na filmovom plátne ako si Pepper Potts konečne oblieka kostým Rescue/Iron Maiden? Alebo uvidíme druhého Spider-Mana Milesa Moralesa? A čo tak prvý moslimský superhrdina Kamala Khan?

Zdroj: popsugar.co.uk

Teória Kameňa duší (“Teória: Nnikto v skutočnosti nezomrel”)

Potom čo Thanos získa Kameň duší, dôjde k obetovaniu Gamory, má víziu s malou Gamorou v oranžovom svetle. Keďže Kameň duší je tiež oranžovej farby, mnohí fanúšikovia prišli s teóriou, že usmrtenie polovice ľudstva nebolo tak celkom usmrtením. Ich duše sa nachádzajú v samotnom kameni a Endgame bude o tom, ako ich dostať späť.

Zdroj: themuse.jezebel.com

Teória Dom M (Teória Alt-Univerza)

V roku 2005 Marvel vydáva komiksovú knihu s názvom “The House of M” (Dom M). V krátkosti obsah: Scarlett Witch stráca svoju myseľ a ako obranný mechanizmus vytvorí alternatívny svet, kde každý koho pozná žije život svojho lepšieho ja. Tak napríklad Mutanti sú milovanou vyššou triedou, a pod. V predchádzajúcich Avengeroch sa Scarlett neúspešne pokúsila zabrániť Thanosovi v získaní kameňa, ktorý mal Vision. Môže byť toto prvým náznakom na vytvorenie podobného scenára? Veci nie sú také, aké sa zdajú byť. Možno Scarlett stihla začarovať kameň, aby nezabil polovicu ľudstva, alebo ich iba nejako oddelil? Sú v inej realite? A možno tak, ako to bolo v The House of M, sa niektorí nebudú chcieť vrátiť.

Thunderbolts –  (“Teória Temných Avengerov”)

V jednoduchosti: V 90tych rokoch každý v Marvel svete veril, že Avengers, X-Men a Fantastic Four sú mŕtvi a povinnosti superhrdinov prebral tím Thunderbolts (Blesky), ktorí boli v skutočnosti tajným tímom superzločincov. Je to taká Marvel verzia Jednotky samovrahov.

Zrada The Red Skull (“Teória falošného kameňa #1)

Táto teória hovorí o tom, že kameň duší bol poškodený alebo falošný. Fanúšikovia chcú vidieť Gamoru v Strážcoch Galaxie Vol. III. Tu je vysvetlenie: The Red Skull klamal Thanosovi, že Gamora musí zomrieť kvôli kameňu. Thanos sa musel vyslobodiť od svojej sentimentálnej časti. Možno Thanos použije The Infinity Gauntlet k jej oživeniu. Možno The Red Skull sa objaví ako hlavný zločinec Endgame alebo budúcich filmoch MCU.

Zdroj: quora.com

Carol teória (“Teória falošného kameňa #2)

Captain Marvel nám ukázal niekoľko spojení Carol Danversovej so zvyškom Avengerov.  Jedným z tých najväčších bolo, že Carol svoju silu získala absorbciou výbuchu fúzového reaktora, ktorý bol poháňaný silou Tesseractu. Takže tu vyznieva otázka či sa Captain Marvel plnohodnotne pripojí k Avengerom v boji proti Thanosovi. Keďže sama je poháňaná silou Tesseractu, robí to z nej ľudskú podobu Kameňa nekonečna?

Zdroj: adventuresinpoortaste.com

Teória Multiverse-Cross (Teória: “Ako sme sa sem dostali?”)

Jednou z vecí, ktoré Disney vie robiť lepšie než ostatné filmové spoločnosti je udržanie tajomstva. Všetci však vieme, že Disney odkúpilo Fox a s tým aj všetkych X-Menov. Bolo by možné, aby sa objavili v Endgame lebo v MCU? Zrejme nie, ale bolo by zaujímavé vidieť Wolverinea po boku Iron Mana či naopak proti nemu.

Thanus (Ant-Man to nemá ľahké)

Ant-Man poznáme všetci a takmer všetci vieme, o akej téorii je reč. Táto téoria patri medzi tie najbizarnejšie a stalo sa terčom rôznych memes. Dokonca sa dostala aj k režisérom, či hercovi Paulovi Ruddovi. Táto teória tvrdí, že Ant-Man vlezie Thanosovi do zadku, potom sa zväčší a tým ho roztrhne. Naozaj bizarné však?

Myslíte si, že sa splní jedna z týchto téorii? Alebo, že sú tak bláznivé, že je to vlastne nemožné?

Zdroj: geek.com, wikipedia.com

 

The Most Effective VMware 2V0-620 Actual Test Is The Best Material

One because he is usually stiff and not good 2V0-620 Actual Test at communication, more than two hundred silver banks and clubs are unwilling. VCP6-CMA, VCP6-DCV, VCP6-DTM, VCP6-NV 2V0-620 Zeng Guofan, Xianfeng emperor eyes fixed on Zeng Guofan, gloomy VMware 2V0-620 Actual Test face asked, really did not see before, you really can do 2V0-620 Actual Test something for the country for the court. Raise Wang Zhengfu VMware 2V0-620 Actual Test two poor people go out.Tseng vSphere 6 Foundations Beta Kuo fan came to Hong Xiang, asked Hong VMware 2V0-620 Actual Test Xiang Shun Tian Fu sent who card HONG Xiang A There are three mums, a maidservant with a maidservant, and an old man who was witnessing the process of sending a handful of beasts.

But I am VMware 2V0-620 Actual Test asking http://www.examscert.com/2V0-620.html you. Please, Kelly. The director of VMware 2V0-620 Actual Test the office arrogantly VMware 2V0-620 Actual Test reminded reporters that family planning is 2V0-620 Actual Test a national policy. I didn VCP6-CMA, VCP6-DCV, VCP6-DTM, VCP6-NV 2V0-620 t VMware 2V0-620 Actual Test bother me in the hour. Our vSphere 6 Foundations Beta dog behavior is too unruly, my husband wants to give it away.

Come on him and 2V0-620 Actual Test get on the bus Don VMware 2V0-620 Actual Test t ink Huang Lao s broken shoes don t care for him, vSphere 6 Foundations Beta and he continues to squat on the shoulders of Xiaokun s shoulders. VMware 2V0-620 Actual Test From this day on, Feng Erzi began to count his life in hours. Want to 2V0-620 Actual Test marry later It VMware 2V0-620 Actual Test is unlikely that anyone can withstand this public opinion Even a VCP6-CMA, VCP6-DCV, VCP6-DTM, VCP6-NV 2V0-620 labor reformer from the countryside may not want her.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Bude John Wick pokračovať aj po tretej časti ? Alebo to Keanu Reeves zabalí ?

10 zaujímavostí o filmoch John Wick 1,2 a 3, ktoré ste zrejme nevedeli